İttifak Holding Konyaspor Kuvvet ve Çabukluk Çalıştı

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarını sürdüren İttifak Holding Konyaspor Kulübü, çalışmalarına devam ediyor. Kayacık Tesisleri’nde çalışan yeşil beyazlılar, güne ise sabah antrenmanıyla başladı.

Yeni sezona sıkı ve iddialı olarak girmek isteyen yeşil beyazlılarda, ligin başlangıcına az bir zaman kala çalışmaların hızlandırıldığı öğrenildi.

Bülent Korkmaz ve yardımcı antrenörlerin gözetiminde 11 Eylül’de başlayacak lige hazırlanan ekip, özellikle kuvvet ve çabukluk çalışmalarının üzerinde durdu.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonu için hazırlıklarını sürdüren İttifak Holding Konyaspor, çalışmalarına devam ediyor. Kayacık Tesisleri’nde sıkı bir antrenman programı ile güne başlayan yeşil beyazlılar, güne ise sabah antrenmanıyla başladı.

Tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde çalışmalarını gerçekleştiren Konyaspor ekibi, antrenmana ise koşu ve ısınma hareketleri ile başladı.

Transfer Çalışmalarına Devam

Koşu ve ısınma hareketlerinin ardından sporcuların 5’erli ve 4’erli gruplara ayrıldığı bilgisi edinildi. Sonrasında gruplara ayrılan oyuncuların kurulmuş parkurlarda dönüşümlü olarak kuvvet ve çabukluk çalışması yaptığı öğrenildi.

Kayacık Tesisleri’nde son derece verimli bir idman gerçekleştiren İttifak Holding Konyaspor Kulübü, çalışmalarını ise çift kale maç yaparak tamamladı.

Diğer yandan transferlerin de devam ettiği kulüpte, çalışmalar ise aynı hızla devam ederken, anlaşmaların önümüzdeki hafta tamamlanacağı tahmin ediliyor.

Güncel Yazılar