İttifak Holding Konyaspor Çift Antrenmanlara Tekrar Başladı

Süper Lig’in yeni sezonu için hazırlıklarını sıkı bir çalışma süreci ile sürdüren İttifak Holding Konyaspor, antrenmanlarına devam ediyor. Tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde çalışan yeşil beyazlılar, Kayacık Tesisleri’nde sabah antrenmanı ile güne başladılar.

11 Eylül’de başlayacak olan Süper Lig 2020-2021 sezonu için spor kulüplerindeki hazırlık devam ediyor. Tarihin yaklaşmasıyla temponun da artmış olduğu süreçte, İttifak Holding Konyaspor Kulübü de kollarını sıvadı.

Transfer hazırlıklarının beraberinde, antrenman çalışmalarını da sürdüren yeşil beyazlılar, Kayacık Tesisleri’nde Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde hazırlıklarını sürdürdü.

Gelecek sezonda daha iddialı bir takım kurmak isteyen Konya temsilcisi, çalışmalarını da sıkı bir tempo ile sürdürüyor.

Kuvvet Çalıştılar

Teknik patron Bülent Korkmaz ve yardımcı antrenörler eşliğinde hazırlıklara başlayan yeşil beyazlılar, sabah antrenmanına ise iki gruba ayrılarak kuvvet çalışmaları ile başladı.

Koşu ve ısınma hareketleri ile çalışmalarına başlayan Konyaspor ekibi, sonrasında kurulan istasyonlarda kuvvet çalışması gerçekleştirdiler. Hazırlıklarını saat 17:30’da yapılacak ikinci antrenmanla sürdürecek ekip, tek günlük çalışmalara da ara vermiş oldu.

Yoğunluk ve çok fazla yorgunluk yaşandığı için antrenmanı teke düşüren İttifak Holding Konyaspor, çift antrenmanlara da ligin başlangıcına az zaman kaldığı için, kaldığı yerden devam ediyor.

Güncel Yazılar