İttifak Holding Konyaspor Antrenmanlara Devam Etti

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarını hızlandıran İttifak Holding Konyaspor ekibinde izin süreci sona erdi. Yoğun bir haftanın ardından hafta sonunda izinli olan yeşil beyazlılar, çalışmalarına tekrar başladı.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonu için hazırlık sürecine tempolu bir başlangıç yapıldı. Önceki sezonun aksine, bu sezon üst sıralarda olmayı hedefleyen İttifak Holding Konyaspor, antrenmanlarına sıkı bir çalışma ile devam ediyor.

Programını son derece yoğun tutan yeşil beyazlılar, yorucu bir idman haftasının ardından ise hafta sonunda izne çıkmışlardı.

2 günlük dinlenmenin ardından tekrar hazırlıklara devam eden Konya temsilcisi, dün itibariyle de çalışmalarına başladı.

Lig Başlayana Kadar En Az 3 Hazırlık Maçı

Tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz ve yardımcı antrenörlerin gözetiminde çalışmalarını devam ettiren ekip, Kayacık Tesisleri’nde sıkı bir çalışma daha tamamladı.

En son geçtiğimiz Cuma günü antrenman yapan İttifak Holding Konyaspor, 2 günlük aranın ardından ise dün akşam saatleri itibariyle çalışmalara kaldığı yerden devam etti.

Kayacık Tesisleri’nde gerçekleşen idmana Serkan Kırıntılı da katılırken, öte yandan takımın hazırlık maçının ne zaman olacağı ise merak konusu oldu.

11 Eylül’de başlayacak liglere kadar en az 3 hazırlık maçı yapmayı hedef edinen yeşil beyazlılar, antrenmanlarını da lig başlayana kadar yoğun tempoda sürdürmüş olacak.

Güncel Yazılar