İttifak Holding Konyaspor Günü Çift İdmanla Tamamladı

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için hazırlık çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Gelecek sezon için hazırlıklarını sürdüren İttifak Holding Konyaspor Kulübü de aranın ardından çift idman yaparak tempoyu tekrar artırdı.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonu için hazırlıklarını sürdüren İttifak Holding Konyaspor Kulübü, antrenmanlardaki tempoyu artırmaya karar verdi.

Haftasonu izninin ardından tekrar çalışmalara başlayan yeşil beyazlılar, dün itibariyle çalışmalarına tempo kattı.

Çift antrenmanla günü tamamlayan Konya temsilcisi, yeni sezonda daha sıkı bir ekip kurmak için de böylelikle harekete geçmiş oldu.

Kayacık Tesisleri’nde tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz ve yardımcı antrenörler gözetiminde çalışan Konyaspor, sabah antrenmanında genel kuvvet çalışması yaptı.

Bülent Korkmaz gözetiminde genel kuvvet çalışması yaptıktan sonra, ekibin akşam saatlerinde de daha çok taktik çalıştığı bilgisi edinildi.

Akşam İdmanında Taktik Çalıştılar

İkinci antrenmana koşu ve ısınma hareketleri ile başlayan İttifak Holding Konyaspor ekibi, sonrasında 7’ye 3 top kapma ve pas çalışması yaptı.

Pas çalışmalarının ardından çift kale maç yaparak günün ikinci idmanını tamamlayan Konya temsilcisi, antrenmanlarına ise temposunu koruyarak devam edecek.

Kayacık Tesisleri’nde çalışmalarını sürdüren yeşil beyazlılar, yeni sezona ilişkin hedefini yüksek tutmak için antrenmanlarını sürdürürken, yönetimin de transfer için çalıştığı öğrenildi.

Güncel Yazılar