Konyaspor Kulübü Mehmet Baykan’ı Tebrik Etti

Konyaspor Kulübü, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü görevine atanan Mehmet Baykan için kutlama mesajı yayınladı. Cumhurbaşkanlığı tarafından gönderilen kararname ile 2011 yılından bu yana vekil olarak görev alan Genel Müdürün artık resmen görevine atandığı da böylelikle duyurulmuş oldu. Tebrik mesajı ise Konya temsilcisi kulübün resmi internet sitesi üzerinden gerçekleşti.

Vekaleten Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nde görev alan Mehmet Baykan’ın, görevi başına asaleten atanması üzerine Konyaspor Kulübü kutlama mesajı yayınladı. Yeşil beyazlılar bu kutlama mesajı ile özel ve anlamlı günlere ne kadar önem verdiklerini de göstermiş oldular.

Vekil olarak Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü görevine, asaleten atanmış olan Mehmet Baykan için yayınlanan kutlama mesajında ise son derece değerli ifadelere yer verildi.

Resmen Görevinin Başına Getirildi

Yeşil beyazlılar Konyaspor Kulübü’nün resmi internet sitesi üzerinden yayınladıkları mesajda, Mehmet Baykan’ın görev başına geldiği güne kadar belirttiler.

Kutlamada, 2011 yılından bu zamana kadar Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü görevinde vekaleten görev alan Baykan’ın, asaleten görev başına geçmesinin Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile gerçekleştiği belirtildi.

Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile görevine resmen atanmasının ardından, hemşehri olan Mehmet Baykan için tebrik dileklerinde bulundu. Ayrıca gerçekleşen bu atamanın da hayırlara vesile olması adına temennide bulunulduğu ifade edildi.

Güncel Yazılar