Konyaspor Galatasaray Maçı İçin Hazırlıklara Başladı

Süper Lig’te 19. Haftaya gelindi. Haftanın önemli mücadeleleri arasında da sarı kırmızılı Galatasaray ve Konyaspor karşılaşması yer alacak. Yeşil beyazlılar ise çalışmalara şimdiden başladı.

Süper Lig’in 19. Haftasında Galatasaray ile karşı karşıya gelecek olan İttifak Holding Konyaspor hazırlıklara 3 oyuncu eksiği ile başladı. Kıyasıya olacak mücadeleye ev sahipliği yapacak ekip ise Konyaspor olacak.

Yeşil beyazlı ekibin ev sahipliğinde olacak büyük Galatasaray mücadelesi için geri sayım başladı. Konyaspor ise antrenmanlarına hızını kesmeden başladı. Fakat Aykut Kocaman’ın ekibinde 3 oyuncu eksik.

Kayacık Tesisleri’nde başlayan antrenmanlarda oyuncular iki farklı gruba ayrıldı. Sahaya çıkan oyuncuların grup ayrılmasında ise ağırlık ve ısınma çalışmaları gerçekleşti. İki farklı bölüm olarak çalışan ekipte koşu, ısınma ve sürat hareketleri ile antrenmana devam edildi. Çalışmaların sonlarına gelindiğinde ise tempolu koşu çalışmaları gerçekleşti.

10’a 10 oyun ve 5’e 5 oyun olarak sona eren antrenmanda ise 3 kişi antrenman ekibinde yer almadı.

Konyaspor Antrenmanlarında 3 Kişi Eksik

İki farklı grup halinde Galatasaray ve Konyaspor maçına hazırlanan yeşil beyaz formalı sporcuların eksikleri Ferhat Öztorun, Riad Bajic ve Deni Milosevic idi. Oyuncuların antrenmanlarına fizyoterapistler eşliğinde devam ettiği bilgisi edinildi.