Yeşil Beyazlı Ekip Transferlerine Devam Ediyor

Devre arasında transfer gerçekleştiren Kayserispor, ikinci devre başlasa da yeni isimler için görüşmelerini sürdürüyor. Yeşil beyazlı ekibin şimdiki gündeminde ise Jody Lukoki var.

Ligin ilk yarısında beklenenin altında performans gösteren Konyaspor, forvet mevkii için devre arasında ilk transferini gerçekleştirmişti. Brezilyalı Thuram ile anlaşan takım, bugünlerde yeni bir oyuncu arayışında. Takımın görüştüğü ismin de Jody Lukoki olduğu bilgisi edinildi.

Ligde hem taraftarı hem de yönetimi hüsrana uğratan ve beklentinin de hayli altında performans gösteren Konyaspor, buna yönelik harekete geçmek istemiş ve forvet mevkii için transfer arayışına girmişti. Bu arayışın sonucunda ise Brezilyalı başarılı oyuncu Thuram ile anlaşmıştı. Fakat Konyaspor transfer arayışına devam ediyor ve  ikinci devre başlasa da pes etmeyecek gibi görünüyor.

Hem Hızlı Hem De Skora Yatkın

Jody Lukoki ile görüşen yeşil beyazlı ekip Bulgaristan’ın Ludogorents isimli takımından oyuncuyu almaya niyetli görünüyor. Sağ kanat mevkii oyuncusu olan Lukoki’nin ise isminin öncesinde bordo mavili ekip Trabzonspor ile gündeme geldiği tekrar hatırlara geldi. Kongolu futbolcunun yetişmiş olduğu takım ise Ajax. Bu sebeple de Lukoki’nin hızı ve skora yatkın olması oyuncuyu daha da cazibeli kılıyor.