Yeşil Beyazlı Ekip Galibiyete Kavuştu

Konyaspor, Süper Lig’in 18. Haftasının ilk maçında, Ankaragücü’nü son dakikada attığı gol ile mağlup etmeyi başardı. 10 maç sonra galibiyet elde eden Aykut Kocaman’ın ekibinin mutluluğu ise gözlerinden okundu.

Süper Lig’in ikinci devresine galibiyet ile başlayan Konyaspor, konuk olarak gittiği Ankara’dan golle döndü. 10 maçtır galip gelemeyen takım uzun aradan sonra gol sevinci yaşayarak döndü.

İki takım için de kıyasıya gerçekleşen mücadelenin, gülen yüzünün yeşil beyazlı ekip olması, Konyaspor taraftarına keyifli anlar yaşattı. Takımı galibiyete götüren gol ise 90+1’de Shengelia’dan geldi. Son saniyelerde topu ağlara gönderen başarılı oyuncu, takımına 3 puan kazandırdı.

Deplasmandan yüzü gülerek dönen Konyaspor’un sosyal medyada yapmış olduğu paylaşım da yüzleri güldürdü. İttifak Holding Konyaspor’un paylaşımı ise şöyle oldu: “Sonunda büyü bozuldu”…

Uzatmanın Da Son Saniyelerinde Gelen Galibiyet Yüzleri Güldürdü

Eryaman Stadyumu’nda başlayan kıyasıya mücadelenin İttifak Holding Konyaspor için önemi son derece büyüktü. 10 maçtır puan alma sıkıntısı yaşayan yeşil beyazlı ekip, 90+1’in son saniyelerinde Shengelia’nın plase vuruşu ile gerçekleşti. Ağlara giden meşin yuvarlak ile Aykut Kocaman’ın ekibi 3 puanın sahibi oldu ve mücadeleyi 1-0 kazandı.