Yeşil Beyazlı Ekip Transferlerine Ara Vermeden Devam Ediyor

Türkiye Futbol Federasyonu Süper Lig ekiplerinden birisi olan İttifak Holding Konyaspor, devre arası sürecinden bu yana hız kesmeden transferlerine devam ediyor. Bir süredir kendisine orta saha mevkii oyuncusu arayan yeşil beyazlı ekip, Taras Romanczuk’u almaya kararlı gibi görünüyor.

Devre arası sürecinden bu yana ekibe orta saha oyuncusu arayan Konyaspor, Polonya ekiplerinden Jagiellonia’nın orta saha oyuncusuna talip olmayı sürdürüyor. 28 yaşındaki Taras Romanczuk’a yeşil beyazlı formayı giydirmek isteyen ekip, Polonya kulübü ile görüşmelerini hızlandırdı.

Geçtiğimiz günler de başarılı sol bek mevkii oyuncusu Guilherme Sitya ile remi olarak sözleşme imzayan İttifak Holding Konyaspor yönetimi, orta saha mevkii için de Romanczuk ismini almak istiyor.

Konyaspor Kararlı Görünüyor

Tecrübeli oyuncu için Polonya ekibi ile sık sık görüşen yeşil beyazlı yönetim, anlaşmanın gerçek olması adına yakın ilişkiler kurmak için de çaba sarf ediyor.

Legionovia ekibinin alt yapısında yetişmiş olan başarılı orta saha oyuncusu, sezon boyunca çıkmış olduğu 20 maçta 2 gole imza atmıştı. Takımının kaptanlık görevini de üstlenmiş olan Romanczuk’un, yeşil beyazlı ekibe katılmaya da sıcak baktığı bilgisi edinildi.