İttifak Holding Konyaspor’da Hazırlık Süreci

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü, 27’inci haftanın hazırlıklarına yoğun bir tempo ile devam ediyor. Başkent temsilcisi Gençlerbirliği ekibine Pazar günü konuk olacak olan yeşil beyazlıların parolası ise galibiyet olacak.

Koronavirüs salgını nedeniyle Türkiye’de futbola 3 ay kadar bir süreyle ara verilmişti. Uzun bir süre sahalardan uzak kalan sporcular, bu süreci telafi etmek adına sıkı bir antrenman programının içerisine girdi.

Süper Lig mücadeleleri ise dün itibariyle resmen başladı. Pazar günü deplasman mücadelesi verecek olan ve potadan düşme riski bulunan İttifak Holding Konyaspor ekibi de çalışmalarını sürdürüyor. 

Kayacık Tesisleri’nde tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde çalışan ekip, ligden düşmemek için yoğun bir tempo ile antrenman yapıyor. Kötü bir sezon geçiren ve son 8 haftalık sürece ise iyi başlamak isteyen Konya ekibi, 14 Haziran’da galibiyet sevinci yaşamak istiyor.

Yarın Ki Deplasman İçin Yola Çıkılacak

Takımın antrenmanına ilişkin ise İttifak Holding Konyaspor Kulübü resmi internet sitesi üzerinden açıklama yapıldı. Yapılan açıklamaya göre Kayacık Tesisleri’nde Teknik Direktör Bülent Korkmaz ve yardımcı antrenörler gözetiminde çalışmalara devam edildiği öğrenildi.

Antrenmana koşu ve ısınma hareketleri ile başlayan yeşil beyazlılar, çabukluk, 5’e 2 top kapma çalışmasıyla da hazırlıklarını sürdürdü. Sonrasında taktik çalışan Konya ekibi, bugün başkente gitmek için de yola çıkacak.

Güncel Yazılar