İttifak Holding Konyaspor Yeni Sezona Hazırlanıyor

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Yeni sezonda üst sıraları hedefleyen İttifak Holding Konyaspor Kulübü de antrenmanlarına son derece yoğun bir tempo ile devam ediyor.

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için hazırlıklar büyük bir hızla devam ediyor. Önceki sezon istediği performansa ulaşamayan İttifak Holding Konyaspor Kulübü de yeni sezonda çok daha iyi bir sezon geçirmek için çalışıyor.

Yeşil beyazlılarda yoğun ve yüksek temponun ardından, antrenman sebebiyle futbolculara dün için izin verilirken, antrenmanlara ise bugün itibariyle devam edildi.

Kayacık Tesisleri’nde tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde çalışmalarını sürdüren Konya temsilcisi, tekrar toplanarak hazırlıklarını sürdürdü.

Altyapıdan Çok İsim Davet Edildi

Önceki gün tek idman gerçekleştiren Konya temsilcisi, yorucu geçen hazırlık sürecinin ardından dünü ise dinlenerek geçirmişti. Öte yandan idmana ise milli takımlarına giden sporcular haricinde, tüm oyuncular katılım gösterdi.

Süper Lig’in yeni sezon başlangıcına az bir zaman kala, tempoyu artıran yeşil beyazlılarda, ayrıca sözleşmesi feshedilmeye yakın olan Hurtado’nun da takımdan ayrı olarak çalışmalarını sürdürdüğü öğrenildi.

Milli takım hazırlıklarına giden sporcuların yokluğu sebebiyle yaşanan eksiklikten dolayı, Teknik Direktör Bülent Korkmaz’ın altyapıdan çok sayıda genç oyuncuyu da çalışmalara davet ettiği bilgisi edinildi.

Güncel Yazılar