İttifak Holding Konyaspor Gençlerbirliği Maçına Hazırlanıyor

Süper Lig’de 2020-2021 sezonuna hazırlanan İttifak Holding Konyaspor Kulübü, antrenman çalışmalarına sıkı bir tempo le devam ediyor. Kayacık Tesisleri’nde tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde çalışan yeşil beyazlılar, ligin başlamasına günler kala hazırlıklarını sürdürüyor.

11 Eylül günü başlaması planlanan Süper Lig heyecanı için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Yeni sezona hazırlanan İttifak Holding Konyaspor Kulübü de, antrenmanlarına yoğun bir tempo ile devam ediyor.

19 Eylül Cumartesi günü deplasmanda Gençlerbirliği ekibi ile kozlarını paylaşacak olan Konya temsilcisi, 2’inci hafta maçına odaklanmayı ise sürdürüyor.

Ligin ilk haftasını oyun oynamadan geçirecek olan yeşil beyazlılar, ilk karşılaşmaya ise başkent temsilcisi ile çıkacaklar.

Kayacık Tesisleri’nde Gençlerbirliği maçına hazırlanan İttifak Holding Konyaspor ekibi, antrenmana ise dayanıklılık koşusu ile başladı.

Dayanıklılık Koşusu

Tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz ve yardımcı antrenörler gözetiminde çalışmalarını sürdüren ekibin dayanıklılık testine ise ülke milli takımlarında olan oyuncular katılım sağlayamadı.

Kayacık Tesisleri’ndeki çalışmalarına koşu ve ısınma hareketleri ile başladıktan sonra 4 gruba ayrılan ekip, saha içerisinde kurulan parkurda da dayanıklılık koşusu yaptı.

Parkurda 4 seri üzerinden 1000 metre dayanıklılık koşusu yapan yeşil beyazlılar, antrenmanını ise açma germe hareketleri yaparak tamamladı.

Güncel Yazılar