Bülent Korkmaz Transfer Sürecine İlişkin Konuştu

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarını sürdüren İttifak Holding Konyaspor Kulübü, transfer çalışmalarına sıkı bir tempo ile devam ediyor. Gelecek dönem ligin üst basamaklarında olmayı hedefleyen yeşil beyazlı kulüp, antrenmanlarındaki yoğun tempo ile de dikkatleri çekiyor.

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu hazırlıklarını sürdüren İttifak Holding Konyaspor Kulübü, transfer çalışmalarına yoğun bir tempo ile devam ediyor. Yeni sezonda daha iddialı bir takım kurmak isteyen yeşil beyazlıların teknik ismi Bülent Korkmaz da, transfer sürecine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Transfer sürecine ilişkin açıklama yapan Bülent Korkmaz, bu sezonun önceki yıl gibi olmayacağını belirtti. Konyaspor’a fayda getirecek doğru isimleri kadroya katmak istediklerinin altını çizen teknik adam, bütçeye göre hareket etmeleri gerektiğini söyledi.

Bonservisli oyuncu alamadıklarını ve harcama limitinin olduğunu belirten Korkmaz, yanlış bir hamlede bulunmayı da istemediklerini ekledi.

Ömer Ali Önemli Bir İsim

Bu sene transferlerin büyük öneme sahip olduğunun da altını çizen çalıştırıcı, Ömer Ali’nin milli takımda forma giyen bir oyuncu olduğunu hatırlattı.

Yabancı sınırlandırmalarının geleceğine de dikkat çeken Bülent Korkmaz, bu sebeple de Ömer Ali’nin takım için büyük öneme sahip bir isim olduğunu belirtti.

Önceki sezonun son haftalarında takıma büyük anlamda fayda sağladığını söyleyen hoca, önemli bir oyuncuyu kaybetmeyi istemeyeceğini fakat şartların ve oyuncunun vereceği kararın da önemli olduğunu ekledi.

Güncel Yazılar