Konyaspor Kulübü Paolo Hurtado İle Yol Ayrılığında

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarına sıkı bir çalışma temposu ile devam ediliyor. Gelecek sezonda daha iddialı bir takımla yeşil sahalarda mücadele etmek isteyen İttifak Holding Konyaspor Kulübü de bu anlamda hazırlıklarını sürdürüyor.

Yeni sezonun başlamasına günler kala, Süper Lig hazırlıklarına büyük bir heyecanla devam ediliyor. Önceki sezonda istediği performansa ve sıralamaya ulaşamayan İttifak Holding Konyaspor Kulübü ise gelecek sezonda daha başarılı olmayı hedefliyor.

Konyaspor ekibinde antrenmanlara büyük bir hızla devam edilirken, transfer çalışmalarına da ayrı bir özen gösteriliyor.

Takımda, yaşamış olduğu sakatlıklar sebebiyle ise düşünülmeyen isimler arasında Paolo Hurtado yer alıyor. Öte yandan yeşil beyazlı takımda yönetim gelecek günlerde ikinci defa toplantı gerçekleştirmiş olacak.

Konya temsilcisi kulüpte, dış transferin yanı sıra iç transferde de hareketlenmeler devam ediyor.

Takımda kalacak ve gidecek isimler büyük bir merakla beklenirken, yaşamış olduğu sakatlıklar sebebiyle takım kadrosunda düşünülmeyen Paolo Hurtado ile de bir kez daha görüşme gerçekleşecek.

Yolların Ayrılması İçin Şartlar Zorlanacak

Edinilen bilgilere göre, İttifak Holding Konyaspor Kulübü gelecek günlerde ikinci bir toplantıyı tamamlamış olacak.

Hurtado ile şartların tekrar masaya yatırılacağı toplantıda, yeşil beyazlı yönetimin sporcu ile yolları ayırmak adına tüm  şartları zorlayacağı öğrenildi.

Güncel Yazılar