Konyaspor Antrenmanlarına Devam Ediyor

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarına yoğun mesai ile devam ediliyor. Önceki sezona göre daha büyük hedefleri olan İttifak Holding Konyaspor Kulübü de akşam antrenmanı ile hazırlıklarına devam ediyor.

Süper Lig’in başlamasına günler kala, spor kulüplerinde son hazırlıklar için kollar sıvandı. Yeni sezon heyecanının yoğun yaşandığı İttifak Holding Konyaspor Kulübü’nde de antrenmanlar büyük bir çalışma programı ile sürüyor.

Kayacık Tesisleri’nde tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz ve yardımcı antrenörler gözetiminde çalışan yeşil beyazlılar, hazırlıklarını sürdürürken, diğer yandan da transferlerdeki gelişmeler taraftar tarafından merak konusu olmuş durumda.

Yeni sezon hazırlıklarına akşam antrenmanları ile devam eden Konyaspor ekibi, antrenmana ilişkin bilgiyi ise kulübün resmi internet sitesi üzerinden yaptı.

Yeni Sezon Heyecanı

İttifak Holding Konyaspor Kulübü resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre, yeşil beyazlılar Kayacık Tesisleri’ndeki çalışmalarını sürdürüyorlar.

Teknik Direktör Bülent Korkmaz yönetiminde çalışan ekip, idmana ise koşu ve ısınma hareketleri ile başladılar.

Koşu ve ısınma hareketlerinin ardından ise çabukluk hareketlerine yoğunlaşan takım, 5’e 2 pas çalışması ile devam ettiler. Antrenmanın, turnuva maçlarıyla sona erdiği öğrenildi.

Yeni ligin başlamasına günler kala hazırlıklarını sürdüren ekip, Süper Lig’in ilk haftasını ise bay geçecek. Ve mücadelelere ikinci hafta itibariyle başlayacak.

Güncel Yazılar