İttifak Holding Konyaspor Transfer Hazırlıklarında

Süper Lig’de yeni sezon için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. İttifak Holding Konyaspor Kulübü de bu süreçte transfer çalışmaları ile kadrosunu güçlendirmeye çalışan kulüplerin başında geliyor.

Edinilen bilgilere göre İttifak Holding Konyaspor Kulübü, yeni sezon için yapacağı transferlerde özellikle forvet alanında takviye isimlerin arayışına girdi. Orta saha ve sol kanat mevkilerini güçlendiren yeşil beyazlı kulüpte, bu sebeple eksiklerin tamamlanması için de harekete geçildi.

Forvet mevki için sporcu arayışında olan Konyaspor Kulübü, temaslarını da sürdürmeye devam ediyor. Senegal ve Nijeryalı iki oyuncuya teklif sunan kulüp, oyuncuların forma giydiği kulüplerden ise henüz bir yanıt alamadı.

Yeşil beyazlı takımda kaleye İbrahim Sehic, orta sahaya Musa Çağıran ve sol kanada ise Samuel Eduok takviyeleri yapılmıştı. Şimdi ise gözünü forvet mevkiine diken yönetim, 2 futbolcuyla da bunun için temas haline geçti.

Menajerlerden Cevap Bekleniyor

Oyuncuların isimlerine yönelik henüz bir açıklama yapılmazken, kulüplerinden ise cevap beklendiği bilgisi edinildi.

Fransa ve Belçika Ligi’nde forma giyen oyuncuların transferlerine ilişkin net bilginin ise bu hafta itibariyle gerçekleşeceği öğrenildi.

İki ismin oyuncularının da menajerlerinden cevap beklenirken, transferlerin olumlu sonuçlanması durumunda da kiralık sözleşme imzalanacağı belirtildi.

Güncel Yazılar