İttifak Holding Konyaspor Kulübü’nden Özel Kısa Film

Yeni tip koronavirüs salgını, spor dünyasını da derinden etkiledi. Tüm liglerin süresiz olarak ertelendiği dönemde, spor kulüpleri ise taraftarlarına çeşitli yollarla seslenmeyi tercih ediyor. Salgın sebebiyle maçların ne zaman oynanacağına ilişkin net bir bilgi ise söz konusu değil. İttifak Holding Konyaspor Kulübü de bu süreçte futbolu özleyen taraftarına seslendi. Evde kal çağrısı içeren kısa bir film yayınlayan kulüp, kısa sürede büyük bir beğeni topladı.

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle, spor dünyası da maçlarını ertelemek zorunda kaldı. Süreç içerisinde ligler de Bakanlık kararıyla süresiz olarak ertelendi. Maçların ne zaman oynanacağına ilişkin ise net bir bilgi henüz söz konusu değil.

Yeniden Buluşacağız Sabret Türkiye’m

Taraftarın futbolu çok fazla özlediği günlerde, Süper Lig ekiplerinden İttifak Holding Konyaspor da sürece ilişkin bir film hazırladı. Evde kal çağrısını da içeren kısa film, kısa süre içerisinde de büyük bir beğeni topladı.

Yeşil beyazlı kulüp, hazırlanan kısa filmi ‘YenidenBuluşacağız’ ve ‘SabretTürkiyem’ etiketlerini kullanarak sosyal medya üzerinden paylaştı.

Paylaşımda, herkesin şehrin sesini çok özlediği ifade edilerek, bir gün huzura yeniden kavuşulacağını, yeniden şehrin kalbine varılacağı da belirtildi. Omuz omuza marşların da bir gün yeniden söyleneceği ifade edilerek, gün geldiğinde yeniden buluşacağına da dikkat çekildi.