İttifak Holding Konyaspor Ekibi Bireysel Çalışmalarına Devam Ediyor

Yeni tip koronavirüs salgını tüm dünyada etkilerini sürdürmeye devam ediyor. Türkiye’nin de olumsuz etkilerinin görüldüğü süreçte, spor kulüpleri ise süreci atlatmanın derdine düşmüş durumda.

 

Tüm liglerin süresiz olarak askıya alındığı dönemde, spor kulüpleri bir yandan geçmiş sezonun maçlarını düşünüyor. Bir yandan ise yeni sezonun hazırlıklarına devam ediyor. Takım halinde ise antrenmanların yapılamaması sebebiyle, oyuncular da bireysel olarak antrenmanlarını devam ettiriyorlar.

 

Antrenörler tarafından hazırlanan programlara, evlerde bireysel olarak çalışmalarını sürdüren sporcular, formlarını da bu şekilde korumaya çabalıyor.

 

Süper Lig ekiplerinden olan İttifak Holding Konyaspor ekibi de, bu süreçte bireysel çalışmalarını evlerinden sürdürmeye devam ediyor. Bir yandan ise isteyen oyuncular Kayacık Tesisleri’nde bireysel anlamda çalışmalarını devam ettirebilecek.

 

Uğur Demirok Önemli Açıklamalarda Bulundu

 

Sürece ilişkin açıklama yapan yeşil beyazlı oyuncu Uğur Demirok da, gelecek iki haftanın son derece önemli olduğuna dikkat çekti.

 

Sık sık gündeme dair açıklamalarda bulunan başarılı stoper mevki oyuncusu Uğur Demirok, herkesi ve tüm ülkeyi de evde kalmaya davet etti. Özellikle iki haftalık sürecin son derece önemli olduğunu ifade ederek, bu durumu en çabuk şekilde atlatacağını da umduğunu belirtti. Ayrıca sporcu, bütün sağlık çalışanları için de çok teşekkür ettiğini belirtti.