İttifak Holding Konyaspor Deplasmana Hazırlanıyor

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü, yeni sezonun açılış maçında Gençlerbirliği ile karşı karşıya gelecek. Bu süreçte ise yeşil beyazlı takımda yaşanan teknik direktör değişimi de yaşanırken, ekip haftaya idmanla başladı.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonunun açılış maçı için hazırlıklar devam ediyor. Ligin ilk haftasını bay geçiren yeşil beyazlı takım, ilk maçını ise ilk haftada Gençlerbirliği ekibi ile gerçekleştirecek.

Hafta sonu dinlenmeye çekilen İttifak Holding Konyaspor Kulübü ekibi ise, hafta başına sıkı antrenmanla başladı. Bülent Korkmaz’ın istifasının ardından Teknik Direktör İsmail Kartal ile anlaşan yeşil beyazlı kulüpte, haftanın ilk çalışmaları da böylelikle gerçekleştirilmiş oldu.

Çalışmalar Hafta Boyu Sürecek

İkinci hafta Cumartesi günü deplasmanda başkent temsilcisi ile kozlarını paylaşmaya hazırlanan Konyaspor ekibi, Kayacık Tesisleri’nde tecrübeli Teknik Direktör İsmail Kartal yönetiminde antrenman yaptı. Bugün öğlede sonra ısınma hareketleri ile çalışmalara başlayan ekip, yeni sezonun ilk maçında galibiyeti hedefledikleri için de taktik çalışmalarını sürdürdü.

Yeni teknik isimle yola devam eden ekip, çalışmalarını ise hafta boyu sıkı bir tempoda sürdürecek

Yeşil beyazlı takımda herhangi bir değişiklik olmaması durumunda da Cuma günü Ankara yolculuğu için harekete geçilecek.

Güncel Yazılar