Teknik Direktör Bülent Korkmaz Görevinden İstifa Etti

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü’nde Bülent Korkmaz şoku yaşanıyor. Yeşil beyazlı takımın teknik direktörü transfer konusunda yönetimde anlaşmazlık yaşadığı için görevi bırakma kararı aldı.

Süper Lig ekiplerinden İttifak Holding Konyaspor Kulübü’nde teknik adam sıkıntısı yaşanıyor. Yeşil beyazlı takımın hocalık görevini yürüten tecrübeli teknik adam Bülent Korkmaz, görevinden ayrılma kararı aldı. Transfer konusunda yönetimle anlaşmazlık yaşadığı için bu kararı alan hocanın istifası tüm camiayı şaşırttı.

Transfer döneminde istenen isimlerin alınamaması ve takımdan bazı isimlerin de teknik heyet istekleri dışında gönderilmesi sebebiyle, Bülent Korkmaz ve yönetim arasında anlaşmazlık yaşandığı öğrenildi. Bu durum üzerine teknik patronun görevinden istifa ettiği belirtildi.

Transfer Anlaşmazlığı Yaşandı

Konuya ilişkin henüz resmi bir açıklama yapılmazken, yeşil beyazlı yönetimin de Bülent Korkmaz ile bir araya geldiği ve istifasının kabul edildiği ifade edildi.

Önceki gün yönetime ayrılma istediğini ileten Bülent Korkmaz, dün de istifasını resmen verdi. Ayrılık kararının ardından ise Sokol Cikalleshi transferinin yapılması dikkatleri üzerine çekti.

Yeni sezona 19 Eylül Cumartesi gün ki maçla çıkacak olan takımda teknik direktör arayışları ise devam ediyor.

Aykut Kocaman’dan sonra takımın başına gelen Korkmaz, toplamda 13 maçta yer almış, 4 galibiyet, 4 beraberlik ve 5 de yenilgi yaşamıştı.

Güncel Yazılar