İttifak Holding Konyaspor Ali Turan ile Yolları Ayırdı

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor. Transfer çalışmalarına hala devam eden yeşil beyazlı kulüpte, ayrıca bu dönemde ayrılıklar da yaşanıyor. Konya temsilcisi ile yollarını ayıran stoper mevki oyuncusu Ali Turan ise, ayrılığının ardından veda mesajı yayınladı.

İttifak Holding Konyaspor Kulübü’nde 37 yaşındaki tecrübeli stoper mevki oyuncusu Ali Turan ile yollar ayrıldı. Ayrılığının ardından veda mesajı yayınlayan sporcu, yeşil beyazlı kulüpte iyi ve kötü günlerinin geçtiğini belirtti. Tarihe adlarını yazdırdıklarını belirten futbolcu, Konyaspor taraftarının da kendisini unutmaması ve iyi hatırlaması için dilekte bulundu.

Konyaspor Kulübü ile sözleşmesini fesheden 37 yaşındaki Ali Turan, ayrılığının ardından veda mesajı yayınladı. Yeşil beyazlı formayla çok sayıda başarı yaşadığını ifade eden oyuncu, Konyaspor formasını 8 yıl boyunca gururla ve onurla taşıdığını ifade etti.

Veda Mesajı

Başkanlara, yöneticilere, hocalara, yeşil beyazlı taraftarlara, tesis çalışanlarına ve takım arkadaşlarına teşekkür dileklerini de ileten Turan, herkesten de helallik istedi.

Çok güzel arkadaşlık ve başarılar yakaladıklarını ifade eden deneyimli oyuncu, kupalar kazandıklarını ve güzel bir birliktelik yaşadıklarını söyledi.

Kayserili olduğunu fakat kendi memleketinin takımında dahi 5 yıl kaldığını belirten oyuncu, en fazla Konya’da forma terlettiğinin de altını çizdi.

Güncel Yazılar