Konyaspor Yabancı Kontenjanını Açmak İçin Erdon Daci’yi Kiralıyor

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü, yeni sezon için transfer çalışmalarına devam ediyor. 2020-2021 sezonunu bay geçiren ve açılış maçını ligin ikinci haftasında oynayacak yeşil beyazlı takımda, yabancı sınırında ise doluluğa ulaşıldı. Bu sebeple de takımın genç isimlerinden olan Erdon Daci, başka bir takıma kiralık olarak gönderilecek.

Yeni sezon için transfer çalışmalarını devam ettiği süreçte, İttifak Holding Konyaspor Kulübü için yabancı sınırında sona gelindi. Yeşil beyazlı takımın yabancı isminin çok olması sebebiyle, takımın genç isimlerinden olan Erdon Daci, başka bir takıma kiralık olarak gönderilecek.

Edinilen bilgilere göre Kuzey Makedonyalı olan başarılı oyuncu için hem 1. Lig’den hem de yurt dışından birkaç takımın talip olduğu öğrenildi. Erdon Daci’nin menajeri de bu süreçte bazı kulüplerle temasa geçti.

Paolo Hurtado ile Tekrar Masaya Oturulacak

İttifak Holding Konyaspor ekibinin genç ve yetenekleri isimleri arasında yer alan Daci’nin son durumunun ise bu hafta içerisinde daha da netlik kazanacağı ifade ediliyor.

Transferinin bu hafta içerisinde gerçekleşeceği belirtilen oyuncunun Konyaspor ekibinden ayrılmasının ardından ise kulüpteki yabancı oyuncu kontenjanında açıklık olacak.

Öte yandan takım kadrosunda düşünülmeyen Paolo Hurtado ile de gelecek günlerde tekrar masaya oturulacak.

Güncel Yazılar