Konyaspor ile Seçkin Özdil Yolları Da Ayrıldı

Süper Lig ekiplerinden olan İttifak Holding Konyaspor Kulübü’nde şaşırtan bir ayrılık daha yaşandı. Yeşil beyazlı kulüpte 10 yıldır görev yapan Kulüp Menajeri Seçkin Özdil ile yolların ayrıldığı belirtildi.

Süper Lig’de 2020-2021 sezonuna hazırlık yapan ve ilk maçını ligin ikinci haftasında oynayacak olan İttifak Holding Konyaspor Kulübü’nde art arda ayrılıklar yaşanmaya devam ediyor. Takımın Teknik Direktörü Bülent Korkmaz ile ayrılığının ardından, bir ayrılık haberi daha geldi.

Camiayı şaşırtan ayrılık bu kez 10 yıldır yeşil beyazlı kulüpte görev yapan Kulüp Menajeri Seçkin Özdil ile gerçekleşti.

Menajerin kulüp ile yollarını ayırma kararı aldığı ifade edilirken, konuya ilişkin açıklama da İttifak Holding Konyaspor Kulübü’nden geldi.

Kariyer Hedefleri Doğrultusunda Ayrılık Kararı

Yeşil beyazlı kulüp yapmış olduğu açıklamada, kulübe 10 yıldan beri başarılı bir şekilde hizmet veren kulüp menajeri Seçkin Özdil’in, kariyer planlaması ve hedefleri doğrultusunda görevinden ayrılma kararı aldığı bildirildi.

Hizmet süreci içerisinde aidiyeti, iş disiplini, profesyonelliği başta olmak üzere pek çok konuda gece gündüz mesai mefhumu olmadan çalışan, kulübe büyük katkıları olan Özdil’in camianın takdirini kazandığı belirtildi. Ve Seçkin Özdil’e özverisi ve emekleri için teşekkür dileklerinde bulunuldu.

Öte yandan menajerin kariyer planlaması için başarı dilekleri de iletildi.

Güncel Yazılar