İttifak Holding Konyaspor Bir Forveti Daha Kadroya Aldı

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü, yeni sezon için transfer çalışmalarına devam ediyor. Yeşil beyazlı takımda özellikle de forvet mevkide yaşanan eksikliklerin ise kısa sürede tamamlanması için yoğun mesai harcanıyor. Kulübün yaptığı son transfer ise forvet oyuncusu Artem Kravets oldu. Başarılı oyuncu imza töreni sonrasında çok çalışacağını belirtti.

Yeni sezonda daha iddialı bir takım kurmak için uğraşan İttifak Holding Konyaspor ekibi, son olarak ise kadrosuna Ukraynalı forvet oyuncu Artem Kravets’i dahil etti. Başarılı oyuncu imza töreni sonrasında ise açıklamalarda bulundu.

Önceki gün kadroya dahil edilen Ukraynalı forvet mevki oyuncusu Artem Kravets, daha önce rakip olarak çıktığı MEDAŞ Konya Büyükşehir Stadyumu’nu da gezerek, çok beğendiğini belirtti.

2 Senelik Anlaşma

Yeşil beyazlı Konya temsilcisi kulüple 2 senelik anlaşmaya imza atan forvet topçusu, çok mutlu olduğunu ifade ederek, kendisi için hazırlanan tanıtım videosunda da transferine ilişkin konuştu.

Konyaspor için bütün kalbini vereceğine dikkat çeken oyuncu, çok çalışacağını ve goller atacağını ekledi. Takım arkadaşlarıyla birlikte sonuna kadar mücadele edeceğine de vurgu yapan futbolcu, bundan sonra yeşil beyazlı kulüp için oynayacağının da altını çizdi.

Güncel Yazılar