İttifak Holding Konyaspor Gençlerbirliği Maçına Çıkacak

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibi ligin açılış maçında Gençlerbirliği ile kozlarını paylaşacak. Mücadelenin antrenmanlarını yoğun bir tempo ile sürdüren yeşil beyazlı takım, Kayacık Tesisleri’nde Teknik Direktör İsmail Kartal gözetiminde çalışmalarını sürdürüyor.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonuna hazırlıklarını sürdüren İttifak Holding Konyaspor ekibi, ilk haftayı bay geçirdi. Açılış maçına ise ikinci haftada çıkacak olan yeşil beyazlı takım, antrenman çalışmalarına ise yoğun bir tempo ile devam ediyor.

Kayacık Tesisleri’nde deneyimli Teknik Direktör İsmail Kartal yönetiminde çalışmalarını devam ettiren yeşil beyazlı takım, bugün yapılacak son idmanın ardından ise başkente doğru yola çıkacak.

Ankara’da Kampa Girilecek

Ankara’da kampa girecek ekip, ligin açılış maçından 3 puanla dönmenin de hedefini sürüyor. Öte yandan hazırlıkların sıkı bir çalışma ile devam ettiği süreçte, kaleci Serkan’ın da lisansının da çıkartıldığı bilgisi edinildi.

Cumartesi günü Gençlerbirliği ekibi ile karşı karşıya gelmeye hazırlanan Konyaspor, Kayacık Tesisleri’ndeki çalışmalarında ise daha çok taktik çalışmalarına ağırlık verdi.

Basına kapalı gerçekleştirilen antrenman gerçekleştiren ekipte, takıma dönüş yapan Serkan Kırıntılı’nın da lisansının çıktığını Futbol Federasyonu’na bildirdi. İsmail Kartal’ın şans vermesi durumunda oyuncu Gençlerbirliği maçının kadrosunda yer alabilir.

Güncel Yazılar