Konyaspor Forvet Mevki İçin Sıkı Çalışıyor

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü, yeni sezon için transfer çalışmalarına devam ediyor. Edinilen bilgilere göre yeşil beyazlı kulüpte ön libero oyuncusu Oğuz Kağan Güçtekin ve bonservisi elinde olan kaleci Erten Ersu gündeme geldi.

Süper Lig’in yeni sezonunda daha iddialı bir kadro kurmak için çalışmalarını sürdüren İttifak Holding Konyaspor Kulübü, transfer çalışmalarına devam ediyor. Forvet alanında eksiklerini tamamlamak isteyen yeşil beyazlı kulübün gündeminde ise 3 isim yer aldı.

Edinilen bilgilere göre Konyaspor Kulübü, Ukraynalı forvet oyuncusu Artem Kravets, Fenerbahçe’nin ön libero mevki oyuncusu Oğuz Kağan Güçtekin ve sarı lacivertli kulübün eski kalecisi Erten Ersu’yu gündemine aldı.

Transferlerin gelecek günlerde netlik kazacağı ifade edilirken, yeşil beyazlı kulüpte Süper Lig maçları için de hazırlıklar devam ediyor.

Takviye Görüşmeleri Olumlu

Hem antrenmanların hem de transfer çalışmalarının devam ettiği süreçte yeni sezonda daha iddialı takım kurmak isteyen Konyaspor Kulübü’nün, takviye için yaptığı görüşmelerin ise olumlu geçtiği öğrenildi.

Özellikle de forvet mevkide sıkıntı yaşayan yeşil beyazlı kulüpte, deneyimli oyuncu Artem Kravets’in kadroya dahil olması büyük önem taşıyan konular arasında yer alıyor.

Güncel Yazılar