Konyaspor Teknik Direktörü Anicic ile İlgili Konuştu

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Futbol A Takım Teknik Direktörü İsmail Kartal Beşiktaş maçı öncesinde açıklama yaptı. Hafta sonu oynanacak mücadele öncesi değerlendirmede bulunan teknik isim, Anicic’in sakatlığı ile ilgili de yorum yaptı. Bu durumun kendilerini çok üzdüğünü belirten teknik isim, oyuncularına da güvendiğinin altını çizdi.

İttifak Holding Konyaspor Futbol A Takım Teknik Direktörü İsmail Kartal Gençlerbirliği mücadelesinde Anicic’in sakatlığından sonra ortaya çıkan sonucun kendilerini çok üzdüğünü belirtti. Önemli bir oyuncuyu kaybettiklerini söyleyen teknik adam, sporcunun çapraz bağlarında yırtık olduğunun tespit edildiğini vurguladı.

Anicic’in Hırvatistan’a gittiğini, ameliyat ve gereken tedavileri de orada göreceğine dikkat çeken teknik adam, beklenmedik bir durum olduğunu söyledi.

Gençlerbirliği mücadelesinde 60-65 dakika boyunca çok disiplinli bir oyun sergilediklerini belirten İsmail Kartal, net pozisyonların olduğunu ve birkaç tanesini de gol yapabilmiş olsalardı maçı kazanabileceklerini ekledi.

Çalışmaya Devam Edeceğiz

İlk maçların genel itibariyle zor olduğunu belirten Kartal, bu zorlu periyottan da bir puan aldıklarını belirtti.

Yeni geldiklerini ve takıma da adapte olmaya çalıştıklarına vurgu yapan teknik patron, takımın da kendilerine adapta olmaya çalıştığını söyledi. İyi çalıştıklarına dikkat çeken çalıştırıcı, iyi çalışmaya da devam edeceklerini ifade etti.

Güncel Yazılar