Uğur Demirok Beşiktaş Maçı Öncesinde Açıklama Yaptı

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibinin başarılı ismi Uğur Demirok Beşiktaş maçı öncesinde açıklama yaptı. Kendi evlerinde Beşiktaş gibi güçlü bir takım ile oynayacaklarını belirten oyuncu, onların kendilerine göre daha avantajlı olmalarının nedeni ön eleme maçları oynamaları olduğunu ifade etti.

Maç temposu olarak kendilerinden daha önde göründüklerini belirten kaptan Demirok, artık maçların ise sahada kazanıldığını belirtti.

İttifak Holding Konyaspor ekibinin takım kaptanları arasında yer alan Uğur Demirok, iç sahada oynanacak Beşiktaş maçı öncesinde önemli açıklamalara imza attı. Gençlerbirliği maçına ilişkin de konuşan sporcu, kazanabilecekleri bir maç olduğunu fakat deplasmandan 1 puan ile döndüklerini ekledi.

Futbolda bir kural olduğuna vurgu yapan yeşil beyazlı kaptan, deplasmanda yenemiyorsan, yenilmemen gerektiğine de dikkat çekti.

İlk Haftayı BAY Geçtik

Kendi evlerinde Kara Kartal ekibini ağırlayacaklarını da belirten sporcu, ilk haftayı kendilerinin BAY geçtiğini hatırlattı. Onların ise ön eleme maçları oynadığını söyledi.

Bu sebeple de maç temposu olarak kendilerinin önünde olduklarını ifade etti. Fakat oynanmadan da sonuçları kimsenin tahmin edemeyeceğini belirtti.

Artık maçların sahada kazanıldığını belirten Uğur Demirok, güzel ve zevkli bir mücadele olacağını ifade etti.

Güncel Yazılar