İttifak Holding Konyaspor Beşiktaş Maçına Hazırlanıyor

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibi, ligin üçüncü hafta müsabakası için hazırlıklarını sürdürüyor. 2020-2021 sezonunun ilk iç saha müsabakasında Beşiktaş ile kozlarını paylaşacak olan yeşil beyazlılar güne de sabah saatlerinde kuvvet çalışmaları yaparak başladı.

Süper Lig’de üçüncü hafta müsabakası için hazırlıklarını sürdüren İttifak Holding Konyaspor ekibi güne antrenmanla başladılar. Ligin ilk mücadelesinden 1 puan alabilen ve ikinci hafta müsabakasında 3 puanı hedefleyen Konya temsilcisi, bu hafta kendi evinde Beşiktaş ekibini konuk edecek.

Kara Kartal ve Anadolu Kartalı arasında yaşanacak mücadelenin hazırlıkları ise sıkı bir çalışma temposu ile sürüyor.

27 Eylül Pazar günü sezonun ilk iç saha mücadelesi için hazırlanan Konyaspor ekibi, çalışmalarına ise kuvvet antrenmanı ile devam etti.

Kuvvet Çalışması ile Güne Başladılar

Kayacık Tesisleri’nde tecrübeli teknik patron İsmail Kartal ve yardımcı antrenörler yönetiminde çalışan yeşil beyazlılar, çalışmalarını ise iki gruba ayrılarak gerçekleştirdiler.

Isınma hareketleri ile başlayan idmana ise kuvvet çalışmaları ile devam eden ekip, kendi sahasında Kara Kartal ekibini mağlup etmek adına yoğun bir hazırlık süreci için de kollarını sıvamış durumda çalışıyorlar.

Güncel Yazılar