İttifak Holding Konyaspor Antrenmanda

Süper Lig’in kalan 8 haftalık sürecine sıkı bir tempo ile hazırlanan İttifak Holding Konyaspor ekibi, bir günlük aranın ardından tekrar antrenmanlarını sürdürdü. Gençlerbirliği ile deplasmanda mücadele edecek yeşil beyazlılar, Pazartesi günü dinlenmeye çekilmişti. Dün öğleden sonra tesislerde toplanarak çalışmalarına devam eden Konya ekibinin hazırlıklarının ise Cumartesi günü tamamlanacağı öğrenildi.

Süper Lig’de potada kalma mücadelesi veren İttifak Holding Konyaspor ekibi, 1 günlük iznin ardından antrenmanlarına tekrar başladı. Dün öğleden sonra tesislerde toplanan Anadolu Kartalı, hazırlıklarını Cumartesi günü tamamlanmış olacak.

Süper Lig’in 27’inci haftasında başkent temsilcisi Gençlerbirliği’ne konuk olacak olan Konya ekibi, galibiyete de büyük anlamda ihtiyaç duyuyor.

Uzun bir aranın ardından Pazar günü stadyumda çalışan ve kendi aralarında hazırlık maçı yapan Konya ekibi, Pazartesi günü dinlendirilmişti. Tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde çalışan ekip, çalışmalarına da dün kaldığı yerden devam etti.

Cumartesi Yola Çıkılacak

Bugün ki idmanla çalışmalarına devam edecek olan yeşil beyazlılar, hafta sürecinde ise günde tek idman yapacak. Programda eğer bir değişiklik olmazsa da, yeşil beyazlılar Cumartesi günü Ankara için yola çıkacak.

Deplasmana yüksek hızlı trenle giderek, kampa girmesi beklenen Konya ekibinin, bu mücadeledeki galibiyete ise çok ihtiyacı var.

Güncel Yazılar