Eski Konyaspor Teknik Direktöründen Kulübe Veda Mektubu

İttifak Holding Konyaspor ekibi ile geçtiğimiz haftalarda yollarını ayıran Teknik Direktör Aykut Kocaman, eski kulübüne yazmış olduğu veda mektubu ile gündeme damgasını vurdu.

 

Geçtiğimiz haftalarda İttifak Holding Konyaspor ekibi ile anlaşmalı olarak yollarını ayırma kararı alan Teknik Direktör Aykut Kocaman, eski kulübüne yazmış olduğu veda mektubu ile spor gündemine damgasını vurdu. Yazmış olduğu mektupta saha içerisinde istenilen başarıları yakalayamadıklarını ve bu durumun da kan değişikliğine sebebiyet verdiğini belirten teknik adam, “Sonuç olarak bazen her şey istediğiniz gibi gitmez. O zaman gelince de noktayı koymak gerekir” ifadelerinde bulundu.

 

Yazmış olduğu mektupta yeşil beyazlı kulübe son derece değer verdiğini de ekleyen Kocaman, ilk günden beri takım için en iyisini yapmaya çalıştıklarını da belirtti.

 

“İstediğimiz başarıları bir türlü yakalayamadık”

Orta ve uzun vadede sağlıklı, istikrarlı ve sürdürülebilir kulüp yapısını kurmak için mesai harcamış olduklarının da altını çizen tecrübeli hoca, “Bu çerçevede yönetimle hareket ederek takım içindeki maaş dengelerini makul seviyeye indirdik, yaş ortalamasını düşürdük. Ama futbolun ana dinamiği olan saha içinde, istediğimiz başarıları bir türlü yakalayamadık” dedi.

Teknik adam ayrıca mektubunda yönetime de teşekkür dileklerinde bulundu.