İttifak Holding Konyaspor Bülent Korkmaz İle Göztepe Maçına Hazır

Süper Lig’de 22’inci hafta karşılaşmasında Göztepe Spor Kulübü ekibi ile karşı karşıya İttifak Holding Konyaspor, ev sahipliği yapmış olduğu müsabakanın hazırlıklarını büyük ölçüde tamamladı.

Süper Lig’in 22’inci haftasında İttifak Holding Konyaspor ekibi, misafir edeceği Göztepe Spor Kulübü müsabakasının hazırlıklarını büyük bir anlamda tamamladı. Bülent Korkmaz yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanlarda, koşu ve hız çalışmalarının yanı sıra pas ve taktik idmanlarına da ağırlık verildi.

Rakipte Eksikler Çok

Konya Büyükşehir Belediye Stadı’nda bu akşamüstü saat 17:00’de oynanacak müsabakanın yönetiminde görevli olacak hakem ise Ali Şansalan olacak. Yeşil beyazlı ekibin ev sahipliği yapacağı müsabakada için rakip takım da Teknik Direktörleri İlhan Palut yönetimindeki hazırlıklarını dün itibariyle tamamladı. Göztepe takımında ise sakatlıklarının devam etmesi sebebiyle Andre Poko, Atınç Nukan, Efe Özkayımoğlu ve Kerem Atakan Kesgin’in yer almayacağı bilgisi edinildi.

Ayrıca sarı kırmızılı ekibin kalecisi olan Beto da, cezası sebebiyle bugün olacak müsabakada Konya ekibine karşı kalede forma giyemeyecek.