Konyaspor Ekibi Göztepe Müsabakasına Sıkı Hazırlanıyor

İttifak Holding Konyaspor ekibi, Süper Lig’in 22’inci haftasında Göztepe ile karşı karşıya gelecek. 15 Şubat Cumartesi gün ki mücadele için ise yeşil beyazlı ekip sıkı bir şekilde hazırlanmaya devam ediyor.

İttifak Holding Konyaspor, Süper Lig’de 22’inci hafta heyecanını Göztepe ekibi ile yaşayacak. 15 Şubat Cumartesi günü yaşanacak olan mücadelenin hazırlıkları ise Bülent Korkmaz’ın ekibinde sıkı bir şekilde devam ediyor. Müsabaka hazırlığı koşu, ısınma, hücum, savunma ve son olarak da taktik çalışmaları ile sona erdi.

Kayacık Tesisleri’nde yapılan hazırlıkta, takımın yeni Teknik Direktörü Bülent Korkmaz yönetiminde gerçekleşti. Yapılan idmana dair bilgiler ise, Konyaspor ekibinin resmi internet sitesinden yayınlandı. Sitede yayınlanan açıklamaya göre ise Korkmaz’ın öğrencileri antrenman, koşu ve ısınma hareketleri ile idmana başladı.

2 Eksik Var

Göztepe ile olacak mücadele hazırlıkları ise sonrasında hücum ve savunma çalışmaları ile devam etti. Ekip, müsabaka çalışmalarına taktik çalışmaları ile son verdi. Antrenmana katılamayan isimler arasında ise hala tedavileri devam etmekte olan Farouk Miya ve Ali Karakaya katılım sağlayamadı.