Bülent Korkmaz İle İlk Antrenman

İttifak Holding Konyaspor ekibi geçtiğimiz günlerde yollarını ayırdığı Aykut Kocaman’ın ardından, yeni hocası Bülent Korkmaz ile ilk antrenmanına çıktı.

Geçtiğimiz günlerde art arda gelen olumsuz müsabakalar sebebiyle Aykut Kocaman ile yollarını ayırma kararı alan ekip, dün Korkmaz ile görüşmüş ve 1,5 senelik sözleşme konusunda anlaşma sağlanmıştı.

İttifak Holding Konyaspor, yeni Teknik Direktörü Bülent Korkmaz ile ilk antrenmanına çıktı. Tecrübeli hocanın yönetiminde gerçekleşen idmanda, hem hoca hem de yardımcı antrenörler yer aldı.

Anlaşmanın ardından dün gerçekleşen imza töreninin ardından, yeşil beyazlı kulübün hocalığı için imza atan Korkmaz, Kayacık Tesisleri’nde yapılan antrenmanın başına geçti.

Antrenmana Katılamayanlar

Antrenmana katılamayanlar arasında sakatlıkları sebebiyle tedavileri hala devam eden Ali Karakaya, Faruku Miya ve Serkan Kırıntılı vardı. Takımdan ayrı çalışanlar fizyoterapist Salih Kırışka eşliğinde çalışmalarını sürdüren Ömer Ali Şahiner ve Volkan Fındıklı oldu.

Koşu ve ısınma hareketleri ile başlayan çalışmalar, pas çalışması ve 8’e 2 oyun ile sürdü. Ardından ise hücum-savunma organizasyon çalışmaları yapıldı.

İdmanı tamamlayan ekip turnuva maçı ile de antrenmanı sonlandırmış oldu.