Konyaspor Yönetimi Bülent Korkmaz İle 1,5 Senelik Anlaştığını Duyurdu

İttifak Holding Konyaspor, aniden yollarını ayırmış olduğu Aykut Kocaman’ın yerine, tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz ile anlaşma yaptığını duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde art arda gelen olumsuz müsabakaların ardından Aykut Kocaman ile yollarını anlaşmalı sözleşme feshetme yoluyla ayıran yeşil beyazlı kulüp, Ünal Karaman ile görüşüyordu. Gelişine kesin gözüyle bakılan Ünal Karaman, Konyalı olması sebebiyle de taraftarın özel olarak istediği bir isim olurken, yönetimden beklenmeyen bir açıklama geldi.

Antalyaspor ekibinde de Teknik Direktörlük yapmış olan tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz, İttifak Holding Konyaspor ekibinin yeni teknik hocası oldu.

11’inci haftada Antalyaspor ekibi ile yollarını ayıran başarılı hoca, hem spor dünyasına, hem de Konyaspor ekibinin gündemine bomba gibi düşen bir haber niteliğinde duyuruldu.

Süper Lig ekibinin yeni hocası ile anlaşmasının da 1,5 yıllık olduğu bilgisi edinildi. Başarılı teknik adam, Süper Lig takımlarından Antalyaspor, Mersin İdman Yurdu, Başakşehir, Galatasaray, Bursaspor, K. Erciyesspor ekiplerinde de hocalık yapmıştı.

Ünal Karaman İle Anlaşma Sağlanamadı

Ünal Karaman ise kesin gözüyle bakılmasına rağmen, anlaşma sağlanamadığı için Konyaspor’un tercihi olmadı. Anlaşmanın sağlanamamış olması da, yeşil beyazlı kulübü diğer bir alternatife yönlendirmiş oldu ve bdün itibariyle yeni hoca ile 1,5 senelik sözleşmenin imzalanması kararı alındı.