Yeşil Beyazlı Kulüpte Deplasman Hazırlıkları Devam Ediyor

Süper Lig’in 23’üncü haftasında Kayserispor ekibi ile karşı karşıya gelecek olan İttifak Holding Konyaspor ekibinde hazırlık süreci tam gaz devam ediyor. Mücadeleye sıkı hazırlık yapan ekip, deplasman mücadelesinden yenilgi alarak ayrılmak istemiyor.

Süper Lig’in 23’üncü haftası için deplasman mücadelesinde Kayserispor ekibi ile karşı karşıya gelecek olan İttifak Holding Konyaspor ekibi, müsabakaya sıkı bir şekilde hazırlık yapmayı sürdürüyor. Kayacık Tesisleri’nde gerçekleşen hazırlık sürecinde, yeşil beyazlı ekibin başında yer alan tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz, bu müsabakaya sıkı bir hazırlık ile ekibini çalıştırıyor.

Deplasmandan mağlup olarak ayrılmak isteyen Bülent Korkmaz ve ekibi, idman çalışmalarını ise Kayacık Tesisleri’nde sürdürüyor. Sakatlığı sebebiyle idmanda yer almayan isim ise tedavisine hala devam edilmekte olan Marin Anicic.

Miya Ve Karakaya Fizyoterapist Eşliğinde Çalıştı

Öte yandan Kayserispor müsabakasına hazırlık sürecinde fizyoterapist eşliğinde çalışanlar ise geçtiğimiz haftalarda ağır bir sakatlık dönemi yaşayan Faruku Miya ve Ali Karakaya oldu.

Kayacık Tesisleri’nde başlayan deplasman mücadelesi hazırlıklarına, ilk olarak ısınma hareketleri ile başlandı. Sonrasında teknik adam Bülent Korkmaz yönetiminde çalışan ekip, taktik çalışmaları ila idmanı sonlandırdı.

One comment

Comments are closed.