Bülent Korkmaz’dan Çarpıcı Açıklamalar Geldi

İttifak Holding Konyaspor Futbol A Takım Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Antonio Conte ile ilgili itirafta bulundu. Hoca olarak kendisini çok beğendiğini ifade etti.

 

Bir spor sitesine önemli açıklamalarda bulunan İttifak Holding Konyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, itirafları ile gündem oldu. Hoca olarak Antonio Conte’yi çok beğendiğini söyleyen tecrübeli teknik adam, hayatın kıymetinin düşünülmesi gerektiğini söyledi.

 

Yapmış olduğu açıklamada sağlık çalışanlarına minnettar olduğunu söyleyen teknik adam, en önde onların olduğunu söyledi. Herkesin hayatın kıymetini bilmesi gerektiğini de vurguladı.

Bu süreçte ailesiyle daha çok vakit geçirmeye vakti olduğunu ifade eden Korkmaz, şükretmeyi bilmek gerektiğini belirtti. Futbolda tarih belirlemenin çok tuhaf olduğunu da söyleyerek, futbolu çok özlediğini de vurgulayan hoca, sağlığın önemine de değindi.

 

UEFA Kararını Artık Vermeli

 

Evde yapılan idmanların da yetersiz olduğunu ifade eden Bülent Korkmaz, hayatlarının hayatlarının sahada topla olduğunu belirtti. Tarih belirlendiğinde oynanacağını da söyleyen hoca, bunun psikolojisinin de düşünülmesi gerektiğinin altını çizdi.

UEFA’nın da bir karar vermesi gerektiğine özellikle dikkat çeken yeşil beyazlı teknik isim, hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını da söyledi.

 

Konyasporlu hoca ayrıca tesislerin kapalı olduğunu yine de idman sahası yanındaki parkura gelmek isteyenlerin tek başlarına çalıştıklarını da ifade etti. Çalışmayı seven bir takım yarattığı için Aykut Kocaman’a teşekkür etti.