Yeşil Beyazlı Ekip Transfer Sürecine 3 Gün Kala Hızlandı

Galatasaray mağlubiyeti alan İttifak Holding Konyaspor ekibi, sezon arası itibariyle başlamış olduğu transfer sürecinin son günlerinde hızlanmaya karar verdi.

Sezon arası ile takımların puan yükseltme çabası, transfer süreci ile ekiplerin güçlendirilme çalışmalarını da beraberinde getiriyor. Bu sürece devre arasından beri önem veren İttifak Holding Konyaspor ekibi ise, 31 Ocak itibariyle son bulacak transfer dönemini noktalama girişimlerinde tekrar hız kazandı.

Takımını güçlendirmek isteyen Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, istediği bazı isimlerle görüşmelerini hızlandırma kararı aldı. Bu isimlerin ilkinde ise Taras Romanczuk geliyor.

Bonservis Pazarlığı Devam Ediyor

Bonservis konusunda pazarlıklarını sürdüren yeşil beyazlılar, 28 yaşındaki orta saha oyuncusunu gözüne kestirmiş durumda. Konuyla ilgili Jagiellonia Bialystok ekibi ile yakından görüşmeler ise devam ediyor. Bu konuyla ilgili edinilen bilgiler arasında da neredeyse her konuda oyuncuyla anlaşmanın sağlanmış olduğu yer alıyor.

Bugün itibariyle transfer temposuna ağırlık verecek olan yeşil beyazlı yönetim, 28 yaşındaki orta saha mevkii oyuncusu Taras’ın yanı sıra, kanat mevkii için de transfer arayışı içerisinde.

Bu anlamda da kanat mevkii için transfer arayışında olan Kocaman’ın ekibi, Jody Lukoki ile görüşmelerine devam ediyor.