Yeşil Beyazlı Ekip Antalyaspor Maçı İçin Hazırlanıyor

Süper Lig’in 20. Haftasında Antalyaspor ekibi ile karşı karşıya gelecek İttifak Holding Konyaspor ekibi, şimdiden mücadelenin hazırlıklarına başladı.

Antalyaspor ile Süper Lig’in 20. Haftasında karşı karşıya gelecek olan yeşil beyazlılar, 1 Şubat Cumartesi günü yaşanacak olan deplasman maçının hazırlıklarına şimdiden başladı.

19.haftada Galatasaray ile karşı karşıya gelen ve 3-0’lık skorla mağlup olan ekip, bu kez puan almak için kıran kırana yarışacak.

İttifak Holding Konyaspor ekibinin Teknik Direktörü Aykut Kocaman’ın yönetiminde başlayan sıkı antrenmanlar, Kayacık Tesisleri’nde hızla devam edecek.

Kadroda Yenileme Yapılıyor

Hem Aykut Kocaman’ın hem de yardımcı antrenörlerin eşlik etmiş olduğu idmanlarda, sarı kırmızılı ekiple gerçekleşen mücadelede ilk 11 kadrosunda yer alan oyuncular arasında da yenileme yapılıyor.

Kadronun haricinde yer alan yeşil beyaz formalı oyuncular için de sahada hem koşu hem de ısınma hareketlerine özen gösteriliyor.

4’e 2 şeklinde ilerleyen idmanlarda, tempolu koşu çalışmaları ve 6’ya 6 çift kale maça da yer verildi.

Deplasmanda Antalyaspor ile mücadele edecek Konya ekibi, idmanlarına 29 Ocak Çarşamba günü saat 17:00’e kadar Kayacık Tesisleri’nde devam edecek.