Uğur Demirok Yeşil Sahalara Geri Döndü

Konyaspor’un yıldız oyuncularından Uğur Demirok, ilk yarı sürecinde kadroya alınamamasının ardından, devre arasında takıma dahil olma sürecine yönelik açıklamalarda bulundu.

Süper Lig’in ikinci yarısında Konyaspor Antalya Belek takımı ile hazırlıklarına devam etti. Uğur Demirok için ise ligin ilk yarısı biraz sıkıntılı geçti. İkinci devreye kadar forma giyemeyen başarılı futbolcu, İhlas Haber Ajansı’na vermiş olduğu röportajında, ilk yarıda kadroda yer almıyor olmasının psikolojik anlamda etkili olduğunu ekledi.

Konyaspor Hak Ettiği Yerde Değil

Verdiği röportajda takımın ilk yarıdaki performansını da değerlendirdi. Yeşil beyazlı takımın gayet iyi bir başlangıç yaptığını söyleyen Demirok, “Malatya maçında işler tersine döndü ondan sonra aşağı doğru bir ivme oldu” dedi. Takımının sahip olduğu konumunu hak etmediğinin de altını çizen sporcu, futbolda bu tarz iniş çıkışların olduğunu da ekledi. Bulundukları süreçte kampta olduğunu da belirten Uğur Demirok, “İkinci yarı iyi başlayıp Konyaspor’u bulunduğu konumdan bir an önce yukarı çıkarma hedefimiz var. Bunu da başarabileceğimizi düşünüyorum. Buna yatkın bir takımımız var” açıklamalarında bulundu.