Sportif Direktör Mehmet Yıldırım Açıklamalar Yaptı

Sportif Direktör Mehmet Yıldırım genel tespitleri ile ilgili açıklamalar yaptı. Geçen günlerde Konyaspor Kulübünde Sportif Direktörlük görevine başlayan Yıldırım, başta transfer konuları olmak üzere birçok konuda incelemeler yaptıklarını belirtti. Genel anlamda takımın ilk yarıda istenilen performansı sergileyemediğini söyleyen Yıldırım şöyle konuştu:

“Futbolda sahada ve saha dışında bazı zamanlar olaylar planlar gibi ilerlemiyor. Konyaspor Kulübünde göreve başlayalı henüz sadece üç gün oldu.  Şöyle bir avantajım var. Bundan önce iki farklı dönemde Aykut Hoca ile birlikte alıştık. Ayrılık dönemlerinde de zaten düşünce olarak hep beraberdik. Şimdi tekrar birlikte çalışmaya başladık. Ve şunu söyleyebilirim, biz takım olarak aynı kadromuzla çok daha iyi yerlere ulaşacağız.”

Sportif Direktör Mehmet Yıldırım: “Birkaç Oyuncu Ayrılabilir”

Sportif Direktör Mehmet Yıldırım, birkaç oyuncunun kulüpten ayrılması ile ilgili konuşmaların olduğunu ama kesinleşen bir durumun olmadığını söyledikten sonra şöyle konuştu:

“Bugünler de kamp kadrosuna katılacak ve imza atacak yeni bir oyuncumuz var. Devre arası transfer dönemi, sezon sonu dönem gibi değil. Sezon sonu yani yeni sezon başı transferlerinde uzun uzun düşünüp, plan yapabilirsiniz. Lig arası transfer döneminde ise transferler hızlı oluyor. Kulübümüze yeni gelen oyuncular da olabilir, gidecek oyuncularda olabilir. Şuan transfer etmek istediğimiz bir kaç oyuncu var. Bu transferlerle ilgili hazırlıklarımız devam ediyor. Bunun dışında ayrılması olası oyuncularla ilgili de konuşmalarımız oldu. Her an her şey yaşanabilir.”

Diğer Konyaspor haberleri için.