Konyaspor Transfer Sürecine Hızlı Bir Giriş Yaptı

Devre arası sürecinde transfer sürecine hızlı bir giriş yapan Konyaspor, Bulgaristan Ligi’nde yer alan Ludogorets formalı Jody Lukoki için Ludogorets’e fiyat teklifi yapmıştı. Yeşil beyazlı takımın teklifinin ise kabul edildiğine dair iddialar gündeme oturdu.

27 yaşındaki Jody Lukoki’nin Bulgar basınındaki haberlerde yer aldığı da ortaya çıktı. Sağ kanat mevkii oyuncusunun da Konyaspor tekliflerini kabul ettiği öğrenildi. Net olarak transfer haberinin ise 24 saat içerisinde belli olacağı açıklandı.

Bulgar basınında yer alan habere göre ise Jody Lukoki’nin yeşil beyazlı takım Konyaspor’un tüm şartlarına onay verdiğini fakat sıkıntının oyuncunun yer aldığı Ludogorets kulübünden çıktığı bilgisi edinildi.

Ludogorets takımının başarılı oyuncularından biri olan Jody Lukoki’nin ise takımla olan anlaşması sezon sonunda sona eriyor. Sporcunun sezon içerisinde yer aldığı 23 maçta ise 9 kez topu ağlara göndermiş ve 1 kez de asistlik yapmıştı.

Konyaspor’da Yeni Transfer İddiaları Konuşuluyor

Devre arasında yeni transfer süreçlerine giren Konyaspor için konuşulan isimlerden birisi de Taras Romanchuk oldu. Polonya basınına yansıyan haberlerden birisi de Jagiellonia Bialystok takımının orta saha mevkiinde yer alan oyuncusu Taras’ın son günlerde Konyaspor ile adı sık sık anılır hale geldi. Transfer sürecinin yoğun olarak yaşandığı yeşil beyazlı takımın taraftarları tarafından da adı geçen bu isimlerin takıma gelip gelmeyeceği ise merak konusu oldu.