Uğur Demirok Maç Sonrası Açıklama Yaptı

Süper Lig’de potada kalmak için ciddi bir uğraş veren İttifak Holding Konyaspor ekibi, son iki final maçına hazırlanıyor. Yeşil beyazlı takımın tecrübeli oyuncusu Uğur Demirok, şehri ve takımı düşürmemeleri için dilekte bulundu. Ve inanarak kalbiyle oynayan tüm arkadaşları için de teşekkür dileklerinde bulundu.

Süper Lig’de mücadele eden ve potada kalma savaşı veren İttifak Holding Konyaspor, son iki final mücadelesinin hazırlıklarını yapıyor.

Lige tutunmaları için önemli iki final maçına hazırlanan yeşil beyazlıların başarılı savunma oyuncusu ise açıklama yaptı. Konya şehrini ve takımı düşürmeyeceklerini ifade eden oyuncu, inanarak ve tüm kalbiye oynayan tüm arkadaşları için de teşekkür dileklerinde bulundu.

Başakşehir maçına inanarak çıktıklarını söyleyen Demirok, sonucunda da kazandıklarının altını çizdi. Önlerinde 2 final maçının daha olduğuna değinen sporcu, söyleyecek söz olmadığını ifade etti. Ve maç içerisinde çok fazla duygu geçişleri olduğunu ekledi.

Son Dakikada Dördüncü Gol Şansı

Maçın iki takıma da gidip geldiğine dikkat çeken Uğur Demirok, maça 1-0 skorla yenik başladıklarını vurguladı. Buna rağmen de ilk yarıda iyi bir oyun sergilediklerini ekledi.

Soyunma odasına ise 3-1 skorla önde girdiklerini belirten tecrübeli futbolcu, ikinci devrede skorun 3-3’e kadar çıktığını söyledi.

Son dakikalara doğru da dördüncü golü bulmayı başardıklarını ekledi.

Güncel Yazılar