Seydi Kayasoy 1922 Konyaspor Ekibinin Yıldızlarından Biri Oldu

TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden olan 1922 Konyaspor takımının başarılı oyuncusu Seydi Kayasoy, performansı ile sahadaki yeteneğini sergilemeyi başardı. Tüm dikkatleri üzerine çeken 22 yaşındaki futbolcu, yeni sezon için de yeşil beyazlı takımın formasını giymek istediğini belirtti.

TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden olan 1922 Konyaspor, bu sezon göstermiş olduğu başarı ile daha güçlü bir duruma gelmiş durumda. Özellikle ligin ikinci yarısında gösterdiği performansla başarısını kanıtlayan kulübün genç yeteneklerinden biri de 22 yaşındaki Seydi Kayasoy oldu.

1922 Konyaspor ekibinin genç stoper mevki oyuncusu, takımda adeta sahaya topla şiir yazarak, pek çok kulübün dikkatini de çekmeyi başardı.

Yeni sezon hazırlıklarının ise hala devam etmekte olduğu dönemde, 22 yaşındaki sporcu yeşil beyazlı formayı giymeye devam etmek istediğini söyledi.

Fiziğini Çok İyi Kullanıyor

Konya ekibinin en etkili oyuncularından biri olmayı başaran genç futbolcu, özellikle de 1.90 metre uzunluğuyla da sahada bir kalkan oluşturmayı başarıyor.

Fiziğini çok iyi kullandığını gösteren başarılı sporcu, özellikle de hava toplarındaki hakimiyeti ile büyük bir başarı sergiliyor.

Konya ekibi ile 1 sene daha sözleşmesi devam eden oyuncu, takımında devam etmek istediğini de belirtti. Takımda başarıları ile ön plana çıkan isimler arasında Seddar Karaman, Ekram Kayılıbal ve Güray Gazioğlu da geliyor.