1922 Konyaspor Ekibinin Sol Beki Anıl Şahin’den Gündeme Dair Değerlendirme

TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden olan 1922 Konyaspor ekibinin başarılı oyuncusu Anıl Şahin, takımdaki durumuna ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Koronavirüs salgını sebebiyle liglerin süresiz askıya alındığı döneme de değinen sporcu, takımı adına önemli ifadelerde bulundu.

TFF 2. Lig Beyaz Grup ekibi olan 1922 Konyaspor takımının başarılı sol bek mevki oyuncusu Anıl Şahin, ligin kalan maçlarına dair açıklamalarda bulundu. Yaşanacak 6 maçta iyi mücadele edeceklerini belirten sporcu, ligi iyi bir noktada bitirmeyi hedef edinmiş olduklarına da değindi.

Hayalinin ve hedefinin de Konyaspor’da oynamak olduğunu söyleyen Anıl Şahin, yeni tip koroanvirüs sürecine ilişkin değerlendirmelerde de bulundu.

Haziran Sonunda Kamplara Başlanabilir

Yeşil beyazlı takımın başarılı sol bek oyuncusu olan Şahin, Konya taraftarının merak ettiklerine de yanıt verdi. Sürecin kötü ilerlediğini söyleyen başarılı futbolcu, Haziran sonu gibi kampların da başlayacağını düşündüğünü ekledi. Çalışmaları ellerinden geldiği kadar verilen programa göre yaptıklarını belirten Şahin, takım antrenmanının yerine geçmediğine de dikkat çekti. Tüm şartlara rağmen de ellerinden geleni yaptıklarını vurguladı.

Öte yandan 1922 Konyaspor ekibinin sezonun ikinci yarısında büyük bir çıkış yakaladıklarını da söyleyen 27 yaşındaki oyuncu, hiçbir rakibini ayırmadan en iyi şekilde mücadele ettiklerine de değindi.