Paolo Hurtado İçin Sevindiren Haber Sonunda Geldi

Süper Lig’de mücadele eden ve potada kalmak için adeta savaş içerisinde olan İttifak Holding Konyaspor Kulübü için sevindiren haber geldi. Yeşil beyazlı takımda forma giyen Perulu oyuncu Paolo Hurtado, Çaykur Rizespor maçında forma giymeye hazır hale geldi.

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü, art arda yaşanan olumsuz sonuçlarını almaya devam ediyor. Bu süreçte ise sakatlıkları nedeniyle ciddi eksikler yaşayan yeşil beyazlı kulüp için ise sevindiren haber geldi.

Sakatlık sürecinin ardından iyileşen yeşil beyazlı oyuncunun sakatlığını attığının müjdesi verildi. Ve Perulu yıldız, şans verilmesi durumunda da Çaykur Rizespor maçında forma giyecekler arasında yer alacak.

Süper Lig’de 30’uncu hafta mücadelesi için Çaykur Rizespor ekibi ile kozlarını paylaşacak Konyaspor, mücadelenin hazırlıklarını sürdürüyor.

Karadeniz ekibini kendi evinde konuk edecek olan Konya temsilcisi, önceki gün akşam saatleri yapılan antrenmanlar da hazırlıklarına devam etti.

Rizespor Maçına Çıkmaya Hazır

Tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz ve yardımcı antrenörler gözetiminde çalışan yeşil beyazlılarda, Paolo Hurtado için ise sevindiren haber geldi.

Kayacık Tesisleri’nde çalışmalarını devam ettiren yeşil beyazlılar, antrenmana koşu ve ısınma hareketleri ile başladılar. Sonrasında ise çabukluk çalışması yapan ekip, 5’e 2 top çalışması ve turnuva maçları ile idmanı tamamladılar.

Güncel Yazılar