İttifak Holding Konyaspor Kulübü Kayserispor Ve Galatasaray İçin Geçmiş Olsun Dileklerini İletti

Çin’de başlayarak kısa sürede tüm dünyaya yayılan yeni tip koronavirüs salgını, spor kulüplerini de olumsuz bir şeklide etkilemeye devam ediyor. İlk olarak Fenerbahçe Spor Kulübü’nde başlayan ve sonrasında Galatasaray Spor Kulübü, Medipol Başakşehir ekiplerine de sıçrayan salgından son olarak da Süper Lig ekibi olan Hes Kablo Kayserispor ekibi etkilendi. Sarı kırmızılı ekipte bir idari personelde koronavirüs bulgusuna rastlandığı duyuruldu.

Liglerin süresiz olarak ertelenmesinin ardından tüm spor kulüplerinin sosyal medya üzerinden destek çağrısı içerisinde olması sürecinde, Süper Lig İttifak Holding Konyaspor Kulübü de, Süper Lig ekibi olan Hes Kablo Kayserispor için geçmiş olsun dileklerini iletti.

İki Takımı Da Etiketledi

Özellikle liglerin ertelenme sürecinden sonra tüm spor kulüplerinin birbirine sosyal medya paylaşım siteleri üzerinden destek çağrısı içerisinde olması, sürecin bir nebze de olsun daha kolay geçmesi açısından da büyük bir öneme sahip olmaya devam ediyor.

İttifak Holding Konyaspor Kulübü de, dün resmi sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yapmış olduğu paylaşımla, hem Galatasaray Spor Kulübü için hem de Hes Kablo Kayserispor Kulübü için geçmiş olsun dileklerini iletti. Duaların kendileri ile olduğunu da belirten yeşil beyazlı kulüp, bu mesajında iki kulübün de sosyal medya hesaplarını etiketledi.