İttifak Holding Konyaspor Kendi Evinde Fenerbahçe’yi Mağlup Etmek İstiyor

Süper Lig’in 26’ıncı haftasında Fenerbahçe ekibini kendi evinde konuk edecek İttifak Holding Konyaspor ekibi galibiyete hazırlanıyor. Dünyada salgın hastalık olarak ilan edilen koronavirüs sebebiyle seyirci olmadan oynanacak müsabakadan galip gelmek isteyen yeşil beyazlı ekip, puanı kendi hanesine yazdırmak istiyor.

Maç Seyircisiz Oynanacak

Süper Lig’de 26’ıncı hafta müsabakası için kendi evinde Fenerbahçe ekibini konuk edecek olan İttifak Holding Konyaspor, müsabakanın hazırlıklarını tamamladı. Dünyanın neredeyse tamamında görülen ve ciddi bir tehdit oluşturan koronavirüs sebebiyle, seyirci olmadan oynanacak müsabakadan yeşil beyazlı ekip galip ayrılmak istiyor.

Özellikle son dönemlerde art arda yaşanan olumsuz maç müsabakalarının ardından puana ihtiyaç duyan ve lig sıralamasında ateş hattında yer alan yeşil beyazlı ekip, sarı lacivertli ekibi mağlup ederek bir nebze de olsa kendi evinde galibiyet almak istiyor.

Haftaya 40 puanla 7’inci sırada giren sarı kanarya da, galibiyete hasret kaldığı süreçte müsabakadan üstün ayrılmak için çalışmalarını yoğun tempoda gerçekleştirdi.

Bu akşam saat 20:00’de Konya Büyükşehir Belediye Stadı’nda oynanacak olan kritik müsabaka, canlı yayın olarak beIN Sports HD1 kanalından da izlenebilecek.