İttifak Holding Konyaspor Fenerbahçe Maçına Taktik Ağırlıklı Çalışıyor

Süper Lig’in 26’ıncı haftasında Fenerbahçe ile karşı karşıya gelecek olan İttifak Holding Konyaspor ekibi hazırlıklarına devam ediyor. Ev sahibi olmanın avantajını kullanmak isteyen yeşil beyazlı ekip, yapmış olduğu antrenmanlarda özellikle taktik ağırlıklı çalışmaları tercih ediyor.

Süper Lig’de 26’ıncı hafta müsabakası için kendi evinde Fenerbahçe ekibini konuk edecek olan İttifak Holding Konyaspor ekibi, maç hazırlıklarına yoğun bir tempo ile devam ediyor. Özellikle de taktik çalışan yeşil beyazlı takım, tecrübeli teknik adam Bülent Korkmaz gözetiminde çalışmalarını sürdürüyor.

Kayacık Tesisleri’nde Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde çalışmalarını sürdüren İttifak Holding Konyaspor ekibi, 14 Mart Cumartesi günü kendi evinde üç büyüklerden biri olan Fenerbahçe’yi ağırlamanın heyecanını ve hazırlıklarının yoğunluklarını yaşıyor. Uzun bir süredir galibiyete hasret kalan ekip, özellikle de ligin kritik zamanlarında düşme potasında dolanması sebebiyle, bu müsabakadan artık galibiyet alarak ayrılmak istiyor.

Eksikler Hala Var

Yoğun bir tempo ile Kayacık Tesisleri’nde idmanına devam eden yeşil beyazlılar, koşu ve ısınma hareketleri ile başladıkları antrenmanı 5’e 2 top çalışmaları ile sürdürüyor. Özellikle de taktik çalışan ekipte, eksikler ise hala varlığını sürdürüyor.

Antrenmanlarda, tedavisi hale devam Faruku Miya ve Marin Anicic çalışma fırsatı bulamıyor.