İttifak Holding Konyaspor Fenerbahçe Maçına Taktiksel Çalışmalarla Hazırlanıyor

Süper Lig’de 26’ıncı hafta müsabakasında Fenerbahçe ile karşı karşıya gelecek İttifak Holding Konyaspor ekibi hazırlıklarına başladı. Yeşil beyazlı ekibin ev sahibi olacağı müsabakanın konuk ekibinde de hazırlıklar devam ediyor. Sarı lacivertli ekibin hazırlıklarında da uzun bir zamandır sakatlık sebebiyle forma terletemeyen Garry Rodrigues yer aldı.

Süper Lig’in 26’ıncı haftasında İttifak Holding Konyaspor ve Fenerbahçe arasında kritik bir mücadele yaşanacak. Özellikle de düşme potası çevresinde dolanan yeşil beyazlılar için büyük anlamda bir öneme sahip olan müsabaka, 14 Mart Cumartesi günü Konya ekibinin evinde oynanacak.

Durumlar Konya ekibinde kritikken de, teknik adam Bülent Korkmaz gözetiminde antrenmanlar başladı. Kayacık Tesisleri’nde ısınma hareketleri ile başlayan yeşil beyazlı ekip, pas çalışmaları ile de idmanını sürdürdü. Yoğun olarak taktik çalışan Korkmaz’ın ekibi, idmanlarına ise yoğun bir tempo ile devam ediyor.

Garry Rodrigues Forma Giyebilir

Öte yandan misafir olacak Fenerbahçe ekibinde de antrenmanlar hız kesmeden devam ediyor. Sarı kanaryanın idmanında dikkat çeken isim ise, uzun bir süre boyunca sakatlık sebebiyle forma giyemeyen Garry Rodrigues oldu. İdmanda takımla beraber çalışan Rodrigues, Konyaspor maçında forma giymeye hazırlandığının da sinyallerini vermiş oldu.

Sarı lacivertli ekipte ise mevcut Teknik Direktör bulunmaması sebebiyle, idmanın yönetiminde antrenörler Zeki Murat Göle, Volkan Demirel ve Fatih Yıldız yer aldı.